В Україні, як і в Японії, — вірять у магію чисел

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 03.12.2013 в 12:54.
В Україні, як і в Японії, — вірять у магію чисел
Магія чисел

Сьогодні Палац урочистих подій перетворився на весільну Мекку. 08.08.08 — збіг чисел магічний, як стверджують астрологи, а наречені в це беззаперечно вірять. Паломництво молодят та гостей почалось ще о восьмій тридцять. Тоді прибула перша пара. Загалом нині виявили бажання взяти шлюб двадцять п’ять пар.

Восьме серпня у Палаці запам’ятають надовго: такого ажіотажу довкола дати проведення церемонії досі не було. Місця бронювали ще в січні. Нині у розкішних білих платтях та строгих костюмах на весільний рушник стали півсотні наречених. Галина Сологуб, директор Палацу урочистих подій, зазначила: «У цьому році ще не було одруження у п’ятницю, а нині через магію вісімки, котра нагадує кільце, — багато. Ми раді, що створюються сім’ї, якщо до цього ще додається і кохання, то вони до нас прийдуть і на срібне та золоте весілля».

Тут навіть бруківку спеціальним узором вимостили — дві вісімки, вони ж і два переплетені кільця. Саша та Катерина нині переживають особливі почуття — вісімки їх просто таки оточили з усіх боків. Вони вірять, що не випадково, а на щастя. Наречені запевняють: «08.08.08. — це безкінечність, тому наше життя і любов будуть також безкінечні, — три вісімки — символ вічності, а ми ще обоє з 88 року, а вона народилася 28 травня — у нас багато вісімок». Стрілки годинника не відрахували і десяти хвилин, як до Палацу знову під’їхали. Кортежі авто, наречені, свідки, батьки — ніби конвеєром: одні із обручками уже виходять, інші — тільки прямують туди. І знову музика, і знову наречені. Голуби тим часом чекають свого святкового виходу, точніше, вильоту. Загалом за ці три дні шлюб візьмуть сімдесят вісім пар. Нині ж працюватимуть до опів на сьому — тобто до останніх молодят. У Японії, до прикладу, сьогодні урочисто поєднують долі з шостої ранку до дев’ятої вечора — там у це вірять ще більше. А тим часом до чернівецького Палацу уже звертаються із проханнями про реєстрацію на дев’яте вересня наступного року, тоді збіжаться усі дев’ятки. Нині усі пари щасливо та благополучно взяли шлюб, нікому у такому бажанні не відмовили. Основне, аби поруч із магією чисел завжди було справжнє кохання.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022