Микита Джигурда, який виступив на сцені Євромайдана, прокоментував події в Києві

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 05.12.2013 в 0:51.
Микита Джигурда, який виступив на сцені Євромайдана, прокоментував події в Києві
Микита Джигурда на сцені Євромайдана

Микита Джигурда заспівав зі сцени Євромайдана гімн України. Тим часом глава уряду Микола Азаров вважає дії опозиції третьою за останні 10 років спробою захопити владу в країні. Вже порушено понад 50 справ про заворушення в Києві.

Микита Джигурда приїхав до рідного Києва, де зі сцени Євромайдана виконав гімн України і прочитав вірші.

Відеозапис виступу з’явився на сторінці шоумена в Twitter. Джигурда розділяє антиурядові настрої тих їто стоїть на Майдані у Києві. «На Майдані не безхатченки, не алкоголіки, на Майдані народ волю Бога вершить», — йдеться в його повідомленні.

Виступ шоумена викликав як схвальні, так і різко негативні емоції у учасників Євромайдану.

Тим часом глава українського уряду Микола Азаров назвав дії опозиції третій за останнє десятиліття спробою незаконно захопити владу. Першою він вважає помаранчевий майдан після виборів президента — 2004, а другий — незаконний розпуск парламенту. Про це повідомляє » УкрІнформ».

Нагадаємо, напередодні у Верховній Раді було розглянуто питання про недовіру уряду Азарова. За підсумками голосування постанову про недовіру прийнято не було.

Як повідомляють ЗМІ, в період з 30 листопада по 3 грудня міліція країни порушила вже 53 кримінальні справи про заворушення в Києві. Більшість правопорушень були вчинені біля адміністративних будівель: Українського дому, Будинку профспілок, Київської міської державної адміністрації.

За даними міліції України, кількість тих хто приймає участь у акціях протесту у Києві 4 грудня сягає 7 тисяч. Нагадаємо, вранці 4 грудня українська опозиція оголосила, що має намір блокувати весь адміністративний квартал Києва.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022