«Різдвяне натхнення» — час творити чудеса і дарувати подарунки!

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 05.12.2013 в 12:12.
«Різдвяне натхнення» — час творити чудеса і дарувати подарунки!
Відкриття фестивалю «Різдвяне натхнення»

27 листопада в Київській міській галереї мистецтв «Лавра» відбулася вечірка з нагоди відкриття фестивалю «Різдвяне натхнення», організованого журналом CASAVIVA Ukraine. Під час урочистості співвидавець журналу Наталія Іванцова і головний редактор Валерія Холодова привітали гостей з наступаючими святами і запросили всіх першими побачити виставку оригінальних ялинок, прогулятися по різдвяному ярмарку і придбати подарунки і декор до Нового року, а також спробувати солодкі частування в candy bar в атмосфері приємного спілкування.

Відкриття фестивалю відвідали власниця Київської міської галереї мистецтв «Лавра» Тетяна Миронова та український дизайнер інтер’єрів, почесний член Британської Асоціації дизайну Наталія Большакова, а четвірка ведучих ранкового шоу «Сніданок з 1 +1» — Руслан Сенічкін, Людмила Барбір, Анатолій Анатоліч і Марина Леончук — подарувала всім присутнім свій бадьорий і завжди святковий настрій. Також на вечорі можна було особисто поспілкуватися з авторами двох оригінальних ялинок з арт-експозиції фестивалю — архітектором Вікторією Якушев (Yakusha Design) і дизайнером Юлією Байдик (дизайн-студія ArtPlay) .

Фестиваль «Різдвяне натхнення» від журналу CASAVIVA відкрився! Приходьте до нас за різдвяним натхненням!

Адреса: Київ, вул. Лаврська, 1 (вхід з провулка Лаврського, 9).
Київська міська галерея мистецтв «Лавра»

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022