Обсяг продажів квартир в Києві показує впевнене зростання

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 05.12.2013 в 13:26.
Обсяг продажів квартир в Києві показує впевнене зростання
Новобудови Києва

Ринок нерухомості столиці України досить несподівано для ряду експертів та аналітиків почав проявляти певне пожвавлення, що не може не радувати не тільки ріелторів і продавців, а й усіх небайдужих. Обсяг продажів квартир в Києві показує впевнене зростання до кінця 2013 року. Як правило, ринки нерухомості, особливо житлового фонду всерйоз оживають лише у вересні, а після тренду поступово йде на спад, передаючи кермо влади «ведмедям». Але тут бичачий тренд показав себе. Вперше за останні п’ять років продаж квартир у Києві різко зросла в обсягах за підсумками жовтня-листопада 2013 року. Перші дані про це повідомили експерти та аналітики ринку АН «Благовіст».

Як відомо, саме Агентство нерухомості «Благовіст» в останні три роки є одним з лідерів з продажу виняткових, елітних і в той же час, недорогих об’єктів. Зокрема це стосується житлового фонду та вторинного ринку житла. І от експерти з Агентства нерухомості «Благовіст» дали свій досить несподіваний прогноз цін і трендів на ринку нерухомості столиці України на 2014 рік. На їх думку в прийдешньому році ціни на нерухомість Києва на вторинному ринку не будуть рости більш ніж на 5 %, в той-же час, як новобудови зобов’язані зрости в межах 10 % у гривневому еквіваленті. Якщо брати до уваги обов’язкову для України, та й не тільки для однієї України, так звану природну інфляцію, то зростання буде не настільки вже значущим. Проте, варто звернути увагу на той факт, що ціни на житло в Києві перестали падати і досягли дна ще влітку поточного року.

Згідно з останніми даними Агентства нерухомості «Благовіст», основним фактором, який вплине на зростання цін квартир в Києві та Київській області є природне підвищення попиту. У столиці та області знову з’являється високооплачувана і не дуже високооплачувана, але все ж робота. Саме ця причина служить новому припливу громадян України з багатьох регіонів країни, а як наслідок і виняткова можливість вигідно здати нерухомість у столиці України.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022