Українські нацисти як традиційна основа євроінтеграції

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 09.12.2013 в 22:42.
Українські нацисти як традиційна основа євроінтеграції

Нескінченна рутина українського майдану забарвилася інновацією: знесення та роздроблення статуї Леніна.

Бог би з ним, з Леніним — товариш заслужив різне до себе ставлення. Характерно, що на спорожнілому після статуї місці красується прапор УПА. Тобто українських нацистів. «Вороги в радянське містечко увійшли і статую скинули з п’єдесталу…»

По-перше, буйно негативне ставлення українців до Леніна, як і до Сталіна, в значній мірі визначається їх дрімучої тупістю. Якби не Ленін, подарувавший Україні формальний суверенітет всередині СРСР, і тим більше Сталін, що включив в Україну західні області, які і стали єдино можливим джерелом «націонал-свідомості», — ніякої б України в її нинішньому розумінні не могло б бути. У фінів, наприклад, вистачає розуму з пієтетом ставитися до Леніна, який подарував їм незалежність.

По-друге. Що стосується заміни Леніна на прапор УПА — цей крок категорично не влаштовує росіян. Більше того: він категорично не влаштує більшість українців.

Забавно, до речі, що «бойовим авангардом» євроінтеграції є українські нацисти. Це насправді всього лише підтвердження доброї західної традиції, біля колиски якої стояли спочатку гетьман Скоропадський, потім Абвер, потім цю публіку у вигляді військового трофея безпосередньо успадкували американці і продовжують наслідувати досі. Що, знову ж, говорить на користь глибокої історичної спадкоємності інтеграційної європейської ідеї. Починаючи від Першого Рейху і закінчуючи нинішнім Четвертим.

Є якісь історичні підстави вважати, що всі ці Рейхи чекає приблизно однаковий добре напрацьований кінець.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022