Янукович готовий почати переговори з опозицією

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 09.12.2013 в 18:18.
Янукович готовий почати переговори з опозицією
Янукович готовий почати переговори з опозицією

Президент України Віктор Янукович підтримав ідею проведення круглого столу з представниками опозиції. Тим часом заступник начальника штабу внутрішніх військ спростував інформацію про початок штурму Майдану Незалежності загоном «Беркут».

Повідомлення про те, що Віктор Янукович підтримав ідею провести переговори з опозицією, опубліковано на сайті президента України 9 грудня. «На його переконання, такий круглий стіл може стати майданчиком для розуміння», — сказано в повідомленні. Ініціатором проведення переговорів влади з представниками опозиції кілька днів тому став перший президент України Леонід Кравчук. Коли відбудеться круглий стіл, поки невідомо.

У вівторок, 10 листопада, планується провести зустріч Віктора Януковича з трьома колишніми президентами країни — Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком. Раніше всі запрошені на зустріч з Януковичем висловлювалися на підтримку євроінтеграції України і негативно оцінювали дії президента.

Тим часом на сайті опозиційної української партії «Батьківщина» з’явилося відеозвернення голлівудського актора Джорджа Клуні, який підтримав українців, які вийшли на Євромайдан. За його словами, американці та українці «схожі в прагненні до демократії», яка не може існувати в країні, де є політв’язні і придушуються мирні протести. «Коли ви дивитеся на Захід, знайте, що ми відповідаємо вам поглядом, повним величезного захоплення», — заявив Клуні, звернувшись до учасників Євромайдану.

Нагадаємо, деякі українські ЗМІ повідомили, що вдень 9 грудня бійці загону «Беркут» почали штурм Майдану Незалежності. Пізніше, однак, замначальника штабу внутрішніх військ Олександр Олещенко спростував цю інформацію, заявивши, що загін «Беркут» лише охороняє громадський порядок.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022