Катеринчук вимагає від Попова відставки, якщо той не припинить шантаж

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 10.12.2013 в 23:05.
Катеринчук вимагає від Попова відставки, якщо той не припинить шантаж
Микола Катеринчук

Микола Катеринчук закликав голову КМДА Олександра Попова припинити шантажувати протестувальників у мерії. Про це повідомляють вітчизняні ЗМІ. Нагадаємо, 8 грудня Народне віче обрало главу Європейської партії Революційним комендантом Майдану.

Микола Катеринчук підкреслив, що кияни, що знаходяться зараз в КГГВ і таким чином виражають свій протест проти влади, знаходяться там абсолютно законно. Катеринчук сказав, що раніше він юридично обґрунтував, чому кияни можуть перебувати в мерії.

Голова Європейської партії апелює до Декларації прав людини і Закону України про місцеве самоврядування. Згідно з Декларацією, кожна людина має право брати участь в управлінні своєю країною сама або через своїх представників. А за законом про місцеве самоврядування, містом може управляти територіальна громада, її представники. Територіальна громада може в будь-який момент припинити роботу органів місцевого самоврядування, якщо вони порушують Конституцію, основні права і свободи громадян. А за Конституцією Київрада зараз є нелегітимною. У таких умовах територіальна громада може скористатися своєю комунальною власністю, в тому числі і будівлею Київради. Тому, на думку Катеринчука, кияни там знаходяться законно.

Микола Катеринчук закликав голову КМДА негайно припинити шантаж мітингувальників у мерії. Сам глава КМДА перебуває зараз в Голосіївській райдержадміністрації.

За словами Революційного коменданта Майдану, Попов має піти у відставку, якщо не припинить шантаж мітингувальників.

Крім того, Микола Катеринчук вимагає від Попова негайно зняти блокаду трьох станцій київського метро: «Майдану Незалежності», «Театральній» і «Хрещатика». Ці станції, за словами Катеринчука кілька разів закривалися через незрозуміле мінування. Щоб їх розблокувати, на думку Катеринчука, у Попова є всі повноваження.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022