Санітарно-епідемічна ситуація в Києві напружена

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 10.12.2013 в 23:55.
Санітарно-епідемічна ситуація в Києві напружена
Санітарно-епідемічна ситуація в Києві напружена

Як повідомили в київському Головному управлінні держсанепідслужби, санітарно-епідемічна ситуація напружена, але знаходиться під контролем.

Головний державний санітарний лікар міста Ольга Рудницька на сьогоднішній апаратній нараді повідомила, що за останній тиждень рівень хворих на ГРВІ та грип у Києві зріс на 7 %.

У період з 2 по 8 грудня у столиці кількість хворих було 18 300 осіб, з яких 12 200 — діти, а в київські лікарні було госпіталізовано 162 людини.

За словами Рудницької, погіршується ситуація щодо захворювання на сальмонельоз та гострі кишкові захворювання.

У 2013 році був зареєстрований циклічний підйом захворювань вірусним гепатитом А. У 1,7 разу ці показники вищі, порівняно з минулим роком. Всього було зафіксовано 63 випадки цієї хвороби, як зазначила вона.

Ситуація з туберкульозу теж неблагополучна. Було зареєстровано 827 випадки захворювання на туберкульоз, це на 12,2 % вище в порівнянні з цим же періодом 2012 року.

Столичною владою проводяться всі необхідні заходи для того, щоб уникнути ускладнень епідеміологічної ситуації в Києві. У Будинку профспілок, в мерії і Міжнародному центрі культури і мистецтв зокрема ведеться обробка м’яких речей.

У тому числі своєчасно вивозиться сміття, в лікарнях міста надається медична допомога. Крім цього встановлюються додаткові сміттєві контейнери, пересувні туалети та умивальники з запасами питної води і ємностями для збору рідких відходів.

Відновилася і робота адміністративної комісії КМДА з розгляду відновлення роботи МАФів, де продаються продукти харчування.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022