Hyundai готує водневий кросовер Intrado

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 11.12.2013 в 13:05.
Hyundai готує водневий кросовер Intrado
Hyundai Intrado

На Женевському автосалоні 2014 компанія Hyundai представить концептуальний кросовер Intrado з силовою установкою на паливних елементах нового покоління.

Intrado створений в європейському дизайн-центрі Hyundai під керівництвом Петера Шрайера. Як і показаний недавно спортседан Genesis другого покоління, цей концепт виконаний в оновленій фірмовій стилістиці «Рідинна скульптура 2.0». У компанії відзначають, що Intrado має особливо легку конструкцію і що він зібраний за якоїсь принципово нової технології, яка може змінити автомобілебудування в майбутньому.

Силова установка Hyundai Intrado компактніша і легша (а значить — ефективніша) тієї, що використовується в водневому Hyundai ix35 Fuel Cell. Конкретні цифри не розкриваються, але можна припустити, що новинка покаже кращу динаміку, а її запас ходу перевищить 600 км. Подробиці дізнаємося ближче до весни.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022