Азаров розповів, чого Київ хоче від ЄС і як ставиться до Митного союзу

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 11.12.2013 в 22:45.
Азаров розповів, чого Київ хоче від ЄС і як ставиться до Митного союзу
Микола Азаров

Уряд України звернувся до ЄС з проханням про фінансову допомогу у розмірі 20 мільярдів євро. За словами Миколи Азарова, мова йде не про безоплатну допомогу, а про взаємовигідні інвестиції

Український уряд на чолі з Миколою Азаровим звернувся до Єврокомісії з проханням про фінансову допомогу в середу, 11 грудня.

Про це повідомляє українське інформаційне агентство УНІАН. Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що країні потрібна фінансова підтримка у розмірі 20 мільярдів євро. На його думку, такої суми буде достатньо для компенсації втрат, які понесе бюджет України, якщо буде підписано угоду про асоціацію з ЄС.

Глава уряду підкреслив, що мова йде не про безоплатну допомогу з боку Єврокомісії, а про взаємовигідні інвестиції. Раніше, нагадаємо, український уряд вимагав суму в 8 разів більше.

На 11 грудня запланований від’їзд української делегації в Брюссель, де повинні відбутися переговори з питань підписання угоди про асоціацію України та ЄС.

Раніше Микола Азаров категорично заявив, що Україна не підписуватиме ніяких угод з Митним союзом. «Я наперед хочу відмести всі ці спекуляції», — цитує висловлювання глави українського уряду «Газета.ру»

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022