З’ясувалося, хто і як краде речі активістів Євромайдана

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 11.12.2013 в 21:07.
З’ясувалося, хто і як краде речі активістів Євромайдана
З'ясувалося, хто і як краде речі активістів Евромайдана

Молоді люди в спортивному одязі обшукують зруйновані намети учасників Евромайдана. Мародери сортують знайдені в наметах речі, а потім забирають їх в автомобілі або розтягують по підворіттях. Тенти і залишки барикад вони вантажать в підігнаний самоскид.

За діями так званих «тітушек», що господарюють в наметовому містечку, байдуже спостерігають співробітники силових структур.

На запитання журналістів мародери відповідають лайкою і погрозами розбити камеру, передає Lenta.ru.

Лідер націоналістичної партії «Свобода» Олег Тягнибок повідомив, що його соратники насилу відбили у «тітушек» два дизельних генератора. Інформацію про мародерство підтвердила і Леся Оробець, депутат Верховної Ради від фракції «Батьківщина».

Нагадаємо, що в ніч на 11 грудня внутрішні війська і бійці «Беркута» розігнали протестувальників у центрі Києва. Силовики ліквідували блокпост маніфестантів на розі вулиць Лютеранської та Банкової, а також знесли наметове містечко, розбите поруч з адміністрацією президента.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022