«Однокласники» запустили новий сервіс онлайн-кінотеатр

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 12.12.2013 в 22:24.
«Однокласники» запустили новий сервіс онлайн-кінотеатр
Відео у соціальній мережі "Однокласники"

Ілля Широков, керівник «Однокласників», на прес-конференції в Москві, представив впроваджений в «Однокласники» онлайн-кінотеатр. Зростання популярності відео, за словами Іллі, всередині соціальної мережі більш ніж помітно (з 22 до 64 переглядів відео за день), майже половина користувачів соцмережі дивиться відео. Що стосується UGC, продемонстрований популярний ролик, довжиною 15 хвилин, зафіксував ранки в дитячому закладі.

Однак UGC справа не обмежиться: Ілля Широков також оголосив про додавання професійного відео в Ok.ru / video: зараз додані серіали, а до нового року повинні з’явитися і фільми. Модель монетизації стає вже стандартною для такого роду сервісів: поділ доходів за покази реклами з партнером — «Газпром-медіа». Велика частина контенту, якщо не весь, поки від тієї ж ГПМ.

Шпильку можна побачити в позиціонувати функціоналу рекомендацій, який спеціально розробляється під професійне відео в «Однокласниках»: в ту ж сторону рухається «Яндекс», що купив Kinopoisk.ru за 80 мільйонів доларів. Втім, і в поточному вигляді кінотеатр складно розглядати інакше як презентаційну версію — реально масового контенту в ньому поки немає, але плани на його розширення вже є.

Цікаво, що самостійні онлайн-кінотеатри можуть отримати проблеми з «ранжуванням» в пошукових системах, якщо ОК прийметься позиціонувати себе як трошки окремий від соцмережі відеосервіс, оскільки половина аудиторії «Однокласників», що дивиться відео, перевершує за кількістю аудиторію будь-якого онлайн–кінотеатру.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022