Лабораторія Касперського прогнозує кінець епохи інтернету

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 13.12.2013 в 21:26.
Лабораторія Касперського прогнозує кінець епохи інтернету
Лабораторія Касперського прогнозує кінець епохи інтернету

На думку фахівців «Лабораторії Касперського», інтернет, як глобальна інформаційна мережа, може зникнути вже в 2014 році. Замість нього прийдуть кілька десятків національних мереж зі своїми заборонами і обмеженням на доступ до іноземних ресурсів.

Спеціаліст Олександр Гостєв заявив, що раніше різні заборони вводив тільки Китай, зараз же вони стали відзначатися і в інших країнах світу, зокрема, і в Росії. Він сказав, що з урахуванням постійного зростання і ускладнення загроз, заборони будуть тільки збільшуватися, і законодавчі обмеження неминуче приведуть до технічних заборон.

Також експерт дав прогноз щодо віртуальної валюти Bitcoin. Її курс, цілком ймовірно, зросте до 2-3 тисяч доларів США, але разом з тим, через високий інтерес до неї різних кіберзлочинців, курс Bitcoin може обвалитися.

Нагадаємо, раніше в «Лабораторії Касперського» розповіли про найпопулярніші паролі користувачів. Так, найчастіше в якості паролів використовується дата народження, ім’я, номер телефону або ж просто — послідовність цифр 123456.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022