Асоціація з ЄС привела б до краху української економіки, — Азаров

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 13.12.2013 в 21:41.
Асоціація з ЄС привела б до краху української економіки, — Азаров
Микола Азаров

Глава українського уряду Микола Азаров заявив про те, що підписання Угоди про асоціацію з ЄС у тому варіанті, в якому вона парафована на даний момент, може зруйнувати економіку України.

Про це він заявив на круглому столі в п’ятницю.

«До часу підписання угоди у Вільнюсі Україна мала вирішити: підписати Угоду про асоціацію, і, я абсолютно відповідально заявляю, зіткнутися з крахом економіки, або відкласти підписання і змусити сторони, що беруть участь в переговорах, врахувати інтереси України», — сказав Азаров.

Він зазначив, що основні проблеми України — це дорогий російський газ, борги за кредитами МВФ, які були взяті в 2008-2009 роках, а також невигідні умови участі України у Всесвітній організації торгівлі.

Азаров додав, що істотно скоротилося виробництво в Україні, а також товарообіг з країнами Митного союзу.

За словами прем’єра, за 10 місяців 2013 загальний товарообіг України скоротився на 10 % у порівнянні з тим же періодом 2012 року.

Нагадаємо, глава держави Віктор Янукович заявив, що стосовно чиновників, які розробляли Угоду про асоціацію, буде проведено розслідування, і вони будуть притягнуті до відповідальності за те, що зрадили національні інтереси України.

Зазначимо, раніше стало відомо, що Брюссель погодився виплатити Києву фінансову допомогу, але тільки після асоціацію з ЄС.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022