Хто покинув шоу «Х-фактор-4» 14 грудня

Подивитись всі дописи у розділі: Шоу-бізнес. Розміщено: 15.12.2013 в 8:05.
Хто покинув шоу «Х-фактор-4» 14 грудня
Дарина Ковтун

У суботу, 14 грудня, глядачі побачили восьмий прямий ефір четвертого сезону шоу «Х -фактор».

У восьмому випуску шоу «Х фактор 4» взяли участь 5 фіналістів, серед яких «Колективи» Ігоря Кондратюка (дует «Two Voices», тріо «Тріода»), «Дівчата» Серьоги (Дарина Ковтун), «Хлопці» Сергія Сосєдова (Сергій Гладир) і «Молодше 18» Ірини Дубцової (Олександр Порядинський). Нагадаємо, шоу вже покинули Євген Шпаченко, Анастасія Рубцова, квартет «Клей Угрюмого» , Микита Ломакін, Марія Кацева, Данило Рувинський і Михайло Мостовий.

14 грудня учасники виконали по 2 композиції — пісню про кохання і завдання від суперника.

Сергію Сосєдову дісталися «Колективи». На думку Дубцової та Серьоги, Сосєдов дуже невдало підібрав пісню для дуету «Two Voices». Ірина Дубцова довірила Даші Ковтун виконання власної пісні і залишилася дуже задоволена тим, як єдина представниця категорії «Дівчата» впоралася із завданням. Ігор Кондратюк підготував пісню для Олександра Порядинського. А Серьога попрацював разом з Сергієм Гладир.

Виступ Олександра Порядинського викликав масу захоплених відгуків суддів. «Two Voices» не змогли догодити суддям жодним виступом 14 грудня. Після виступу Сергія Гладир Оксана Марченко зазначила, що навіть її мама танцювала, що дуже здивувало ведучу.

Починаючи з цього ефіру, доля учасників повністю знаходиться в руках глядачів, судді більше не мають права голосу за учасників.

За результатами голосування глядачів телеканалу СТБ, восьмий ефір шоу став останнім на проекті «Х-фактор-4» для єдиної дівчини, останньої підопічної Серьоги Дарини Ковтун.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015