Королевська пообіцяла не знижувати існуючі виплати

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 21.12.2013 в 21:27.
Королевська пообіцяла не знижувати існуючі виплати
Наталія Королевська

Нещодавно в ефірі одного з українських телевізійних каналів нинішній міністр соціальної політики Н. Королевська офіційно заявила, що чинний уряд не дозволить у такій складній на сьогоднішній день ситуації як у державі, так і в цілому в усьому світі, зменшити виплати по пенсіях, збільшити простим українцям ціни на тарифи, скоротити різні соціальні статті бюджету.

Для того щоб не дозволити всього цього зробити, за словами міністра соцполітики, всі держави в світі беруть кредити, і Україна в цьому плані не є якимось винятком. Наталія Королевська зазначила, що чим країна бере їх дешевше, тим меншою є навантаження на всю національну економіку. Тому ті кредити, який уряд взяв зараз, вони насправді, для України є дешевими. Це те, що дозволить в 2014 році кредитувати середній і малий бізнес, а також вливати кошти в реальну економіку, оскільки іншого виходу з нині сформованої ситуації просто не існує.

Саме тривала міжнародна економічна криза сильно заважає міністру соціальної політики виконати свою головну передвиборчу обіцянку про середню заробітну плату в 1000 євро і пенсії в п’ятсот євро. Про це вона заявила не так давно на прес-конференції в місті Донецьку. Разом з тим, глава Мінсоцполітики висловила впевненість, що уряд мусить зробити все для досягнення даної мети. За словами пані Королевської, це найголовніша стратегічна задача роботи підпорядкованого їй відомства. Міністр також додала, що не відмовляється від раніше висунутої тези про те, що в українській державі цілком реально досягти такого рівня заробітних плат і пенсій в осяжному майбутньому.

Нагадаємо, Наталія Королевська брала участь у парламентських виборах минулого року зі своєю власною партією «Україна — вперед!». Головним девізом її масштабної виборчої кампанії став девіз «У мене є мрія». Королевська обіцяла, що в Україні середня зарплата в разі її проходження в органи влади буде 1000 євро на місяць. За її словами, це реально за рахунок проведення найважливіших реформ у національній економіці.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022