Янукович доручив знизити ціни на електроенергію

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 21.12.2013 в 21:32.
Янукович доручив знизити ціни на електроенергію

Віктор Янукович доручив опустити ціни на електроенергію для населення. Про це президент повідомив під час урочистого заходу по запуску «гідроагрегатів номер 2» Дністровської гідроакумулюючої електростанції.

Тарифи на електроенергію повинні стати більш доступними для населення. Таке доручення Віктор Янукович дав уряду, повідомляє прес-служба глави держави. Президент побував на урочистій церемонії введення в експлуатацію другого гідроагрегату Дністровської ГАЕС, повідомивши, що Україна продовжує розвивати енергетичну галузь, незважаючи на економічні труднощі. Із зростанням виробництва електроенергії, вона (електроенергія) повинна стати доступнішою для населення, відправив однозначний посил уряду президент.

Доступні ціни на електроенергію стануть базою для модернізації і подальшого розвитку української економіки, підкреслив Віктор Янукович. За словами президента, енергетична галузь України забезпечує роботою 180 тисяч людей, а електроенергія і тепло, отримані завдяки енергетичній галузі, забезпечують чверть ВВП держави.

Україна зіткнулася з економічними проблемами, що викликані глобальною кризою, але незважаючи на це не припиняла розвивати енергетичний сектор, розуміючи його перспективи і важливість для економіки держави. Із запуском нового об’єкта Україна щорічно зможе економити до чверті мільярда гривень, повідомив президент.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022