Хто залишив шоу «Х-фактор» 21 грудня

Подивитись всі дописи у розділі: Шоу-бізнес. Розміщено: 22.12.2013 в 7:42.
Хто залишив шоу «Х-фактор» 21 грудня

Для кого 9-ий прямий ефір вокального шоу «Х-фактор» 4 сезону став останнім у проекті, хто вибув з проекту 21 грудня, а хто далі продовжить боротьбу за головний приз шоу – такі питання тих, хто пізно ввечері в суботу 21 грудня не зміг дочекатися закінчення прямого ефіру.

9-ий прямий ефір шоу «Х-фактор», який відбувся вчора, 21 грудня, на телеканалі СТБ, став останнім для підопічних Ігоря Кондратюка групи «Two Voices».

Фіналісти шоу «Х-фактор» виконували по дві композиції, однією з яких повинна була стати лірична балада, а друга — танцювальний хіт.

Після виконання всіма учасниками своїх композицій Оксана Марченко назвала учасників, які 100 % потрапляють до фіналу, ними виявилися — Сергій Гладир та Олександр Порядинський, а ось колективи неабияк похвилювались поки не дізналися, хто ж сьогодні покине шоу.

Багато було коментарів від журі на адресу учасників. Наприклад, Ігор Кондратюк знову вказав Саші Порядинському на його зайву масу тіла, яка заважає енергійно рухатися під час виконання пісні. Ліричну пісню колективу «Тріода» розкритикував Сергій Сосєдов і назвав виступ «нудним», а Ірині Дубцовій не сподобався вибір саме цієї пісні.

Дует «Two Voices» займав дуже хисткі позиції в музичному шоу «Х-Фактор», тому їх виліт з проекта можна рахувати дійсно справедливим, хоча багато глядачів вважають, що це повинно було статися кілька ефірів тому. Тепер у проекті залишилися найдостойніші учасники, на думку глядачів і суддів Х- Фактора. І вже наступної суботи за право потрапити в суперфінал змагатимуться фіналісти проекту: колектив «Тріода», Олександр Порядинський та Сергій Гладир.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015