Фільм «Хоббіт: Пустошь Смауга» став лідером російського прокату

Подивитись всі дописи у розділі: Новини кіно. Розміщено: 25.12.2013 в 22:53.
Фільм «Хоббіт: Пустошь Смауга» став лідером російського прокату
Кадр з фільму «Хоббіт: Пустошь Смауга»

Друга частина відомої франшизи Пітера Джексона «Хоббіт» стала лідером російського прокату за підсумками минулого уїкенда (19-22 грудня).

За перші прокатні вихідні «Хоббіт: Пустошь Смауга» заробив 18,94 мільйона доларів. На другому місці в російському прокаті став мультфільм компанії Disney «Холодне серце», який зібрав 5,5 мільйона доларів. Загальні збори анімаційної стрічки за мотивами казки Ганса Крістіана Андерсена «Снігової королеви» в Росії склали 19,61 мільйон доларів.

Третю стрічку у прокатному рейтингу зайняв фільм «Прогулянки з динозаврами 3D», який заробив 1,5 мільйона доларів.

Фільм «Хоббіт: Пустошь Смауга» залишається лідером і американського прокату. За другий прокатний тиждень кінострічка зібрала 31,4 мільйона доларів. Цей показник, правда, виявився нижче, ніж у першій частині. Так, за перші два тижні прокату «Хоббіт: Несподівана подорож» заробив більше 150 мільйонів доларів, тоді як збори «Пустищі Смауга» склали тільки 127,5 мільйона доларів.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015