Переможець «Х-фактор» 4 сезон. Хто стане переможцем 4 сезону вокального шоу?

Подивитись всі дописи у розділі: Шоу-бізнес. Розміщено: 25.12.2013 в 23:13.
Переможець «Х-фактор» 4 сезон. Хто стане переможцем 4 сезону вокального шоу?
Х-фактор»

Зовсім трохи залишилося до оголошення імені переможця 4 сезону. Хто ним стане? Які прогнози роблять експерти, то про що пишуть на форумах?

У фінал музичного шоу «Х-фактор» 4 сезону, який відбудеться вже менше ніж за тиждень, вийшли три фіналіста :

— Сергій Гладир
— Група «Тріода»
— Олександр Порядінскій

Кому їх цих трьох претендентів дістанеться головна нагорода? Фанати і шанувальники напружено чекають фінального шоу, прямий ефір якого телеканал СТб покаже вже у наступному році, 4 січня.

Нагадаємо, тільки глядачі зможуть своїми голосами вибрати переможця. Сашко Порядинский виглядає не так впевнено на фоні інших фіналістів, отже йому важко буде боротися.

Читайте також:

«Х- фактор 4»: переможцем шоу став Олександр Порядинський

Швидше за все сходяться у думці більшість відвідувачів форуму сайту телеканалу СТБ перемога дістанеться Сергію Гладиру, у нього найбільше шансів. Також варто відзначити той факт, що ще в жодному з сезонів перемога не дісталась колективам. А порівнювати Порядинского та Гладиря, можна відразу відзначити перевагу Сергія.

2 мільйони гривень, ось який приз чекає переможця і боротьба за нього буде не на життя, а на смерть. Група «Тріода» — це підопічні Ігоря Кондратюка, а значить симпатії глядачів можуть зіграти злий жарт. А от Сергій Гладир, підопічний Сосєдова, тут вже як вийде.

Але будемо сподіватися, що приз дістанеться саме тому, хто цього заслуговує. Хочеться зауважити, що судді не грають ніякої ролі в голосуванні, все залежить від нас, глядачів. Так хто кращий? За кого голосувати?

Є ще одна новина, це те, що Сергій Сосєдов хоче припинити свою участь у якості суді в шоу «Х фактор» і можливо 4 сезон стане останнім для музичного критика.

4 січня відбудеться гала-концерт і всі почують ім’я переможця 4 сезону шоу «Х-фактор», не пропустіть!

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015