Хто вибув з шоу «Х-фактор 4» 28 грудня: такого ніхто не очікував

Подивитись всі дописи у розділі: Шоу-бізнес. Розміщено: 29.12.2013 в 6:22.
Хто вибув з шоу «Х-фактор 4» 28 грудня: такого ніхто не очікував
Хто вибув з шоу «Х-фактор 4» 28 грудня

28 грудня відбувся 10 прямий ефір шоу «X-фактор 4». Один з найсильніших учасників покинув проект за крок до суперфіналу.

У десятому прямому ефірі шоу Х-фактор четвертого сезону, за крок до суперфіналу, шанувальники шоу вирішували долю учасників. Члени журі позбавлені права голосу і могли тільки спробувати вплинути на голоси глядачів поділившись своїми думками. Тому трьом кращим учасникам шоу «Х-фактора 4» залишалося розраховувати лише на тих, хто проголосував за них, відправивши смс-повідомлення.

Під загрозою були всі, але менше пощастило одному виконавцю. Незважаючи на талант саме Сергій Гладир, підопічний Сергія Сосєдова, покинув «Х-фактор 4» в десятому прямому ефірі. До речі, саме його багато хто вважав переможцем шоу.

У десятому прямому ефірі на сцену вийшла Сергій Гладир, Олександр Порядинський і група Тріода. Дуети з російськими та українськими знаменитостями допомогли глядачам визначити кращих вокалістів шоу Х-фактор 4.

Другу композицію учасники виконали ту ж, що і на кастингах пів року тому, а третьою була «ставка журі». «Іде старий рік, в ефірі буде багато розмов про Новий рік 2014, ми багато чому навчилися і зустріли унікальних людей в цьому сезоні Х-фактора», — резюмував Сергій Сосєдов перед виходом на сцену першого учасника.

Отже наступної суботи, 4 січня, телеглядачі будуть обирати серед 2 суперфіналістів шоу (Олександр Порядинський і група Тріода) переможця, якому дістанеться головний приз шоу – 2 000 000 гривень.

Х-фактор 4. Зворушливий момент оголошення результатів — 10 прямий ефір — 28 грудня


Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015