На під’їзді до Межигір’я створилася пробка з тисячі автомобілів

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 29.12.2013 в 21:01.
На під’їзді до Межигір’я створилася пробка з тисячі автомобілів
На під'їзді до Межигір'я створилася пробка з тисячі автомобілів

Сьогодні, 29 грудня, на під’їзді до резиденції Віктора Януковича утворився затор з тисячі автомобілів.

У сьогоднішньому автопробігу до резиденції президента України Віктора Януковича взяло участь близько тисячі автомобілів, що утворили «тягучку» на Вишгородській трасі. Автоколона яка стартувала з Європейської площі вже об’єдналася з другою колоною, яка виїхала від станції метро «Героїв Дніпра». Поряд з автомобілями і автобусами, у другій колоні взяла участь і група велосипедистів.

Уздовж самої траси з’явилися групи людей, що несуть транспаранти, які вирішили йти до Межигір’я пішки. Частина з них одягнена в український національний одяг. За словами народного депутата України Андрія Парубія, в автопробігу взяли участь близько 1 тисячі автомобілів.

Лідери опозиції теж приїхали в Межигір’ї.

Всі три опозиційних лідера прибули в село Нові Петрівці, звідки вони пішки йдуть до Межигір’я. Про це повідомляє прес-служба партії УДАР.

Віталій Кличко заявив, що представникам влади годі й думати про те, щоб ховатися за високими парканами. За його словами, те, що відбувається сьогодні — це всього лише показова акція, щоб влада побачила, що людей багато і вони не бояться. А якщо буде потрібно — то сюди прийдуть вже мільйони людей.

Ще один представник опозиції, Арсеній Яценюк заявив, що якщо нинішня влада не прислухається до вимог народу, то подібні «екскурсії» будуть влаштовуватися кожен день. Він підкреслив, що у народу і раніше залишається три вимоги до Віктора Януковича. По-перше, це покарання всіх тих, хто брав участь у побитті дітей на Майдані, крім того, покарання повинні понести і ті, хто віддавав такий наказ. По-друге, вимога негайного звільнення всіх учасників мирних акцій протестів. І нарешті, відставка чинного уряду на чолі з Миколою Азаровим.

Олег Тягнибок заявив, що територія Майдану розширилася, і зараз знаходиться в трьохстах метрах від Межигір’я, натякаючи на відповідний дорожній покажчик. Він додав, що поки до перемоги не вистачає цих трьохсот метрів, але вони обов’язково будуть пройдені.

Після завершення акції під президентською резиденцією, лідери опозиції закликали присутніх взяти активну участь у пікетуванні будинків Миколи Азарова, Віктора Медведчука та Володимира Рибака.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022