У справі Тетяни Чорновол допитано понад 50 свідків — МВС

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 29.12.2013 в 21:10.
У справі Тетяни Чорновол допитано понад 50 свідків — МВС
Тетяна Чорновол

У неділю управління у зв’язках з громадськістю МВС України повідомило, що слідство вже має результати кількох проведених експертиз у справі про побиття журналістки та активістки Євромайдану Тетяни Чорновол.

У повідомленні зазначено, що при проведенні розслідування кримінальної справи за фактом нападу на журналістку всього було призначено не менше 20 експертиз, в число яких увійшли і такі, як дактилоскопічна, трасологічна та інші.

Олександром Гнатівим, замом начальника Головного слідчого управління МВС України, зазначено, що на даний момент вже оброблені результати хімічної експертизи, яка свідчить, що фрагменти фарб, що знаходяться на машинах, збігаються повністю. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що слідство вилучило саме ту машину, на яких пересували підозрювані журналістку.

Крім цього повідомляється, що на даний момент вже опитано більше, ніж 50 свідків у цій справі. Слідство продовжує своє розслідування згідно з наміченим планом дій для того, щоб надалі можна було встановити роль кожного з фігурантів вказаної справи.

Серед затриманих правоохоронними органами через інцидент, пов’язаного з побиттям Тетяни Чорновол, є Андрій Насіковський, вдома в якого підозрюваний Сергій Котенко переночував в ніч, коли було скоєно напад на журналістку. Про це повідав сам Насиковський, а також його мати — Олена Насиковська.

Він зазначив, що на сьогоднішній день він проходить у справі як свідок, проте його не покидають побоювання, що на нього і на Олександра Храмцова намагаються повісити справу.

За його словами, в ту фатальну ніч він знаходився вдома. При цьому Насиковський повністю описав свій вечір, стверджуючи, що у нього є незаперечне алібі, проте його все одно намагаються зробити крайнім.

У свою чергу, Олена Насиковська повідомляє, що її сина затримали 25 грудня ввечері. При цьому, спочатку його доставили в Броварське РВВС, після чого перевезли вже Бориспільське РВВС. За її словами, головна помилка Андрія — це те, що він вирішив відкрити двері Сергію Котенко, який був у тому самому автомобілі.

Сам же Котенко абсолютно нічого не пояснював, а спроби розвідати щось про подію він просто ігнорував, однак по ньому було видно, що він схвильований і не в собі.

Нагадаємо, що група невідомих напала на журналістку Тетяну Чорновол вночі 25 грудня.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022