Автомайдан пікетував маєток Медведчука

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 29.12.2013 в 21:15.
Автомайдан пікетував маєток Медведчука
Автомайдан пікетував маєток Медведчука

Учасники Автомайдану приїхали в «гості» до Віктора Медведчука і зламали паркан біля його будинку.

Після пікетування резиденції Віктора Януковича в Межигір’ї учасники Автомайдану переїхали під особняк колишнього голови Адміністрації президента Леоніда Кучми Віктора Медведчука, який зараз очолює громадський рух «Український вибір», що займає явну проросійську позицію. Нагадаємо, що чоловік побитої журналістки Тетяни Чорновіл назвав Віктора Медведчука в числі вірогідних замовників нападу на журналістку, у якого є особисті мотиви.

Діставшись до будинку Медведчука, учасники акції вишикувалися вздовж паркану, що оточує будинок і почали в нього стукати. Група пікетувальників стала насідати на ворота будинку.

Організатори акції протесту закликали її учасників заспокоїтися, але народний депутат від партії «Батьківщина» Володимир Яворівський, який також приймає участь в акції заявив пікетувальникам, що вони можуть скільки завгодно стукати по забору, в результаті чого ворота будинку були зламані.

Активісти спробували відламати від паркану невеликий шматок для того, щоб розглянути, що знаходиться за ним. Про це передають кореспонденти «5 каналу». Однак побачити нічого не вдалося, так як за зламаним парканом виявився ще один.

На адресу Медведчука пікетники скандували неприємні гасла. Зокрема, його називали головним ляльководом і звинувачували в причетності до кривавих подій на Майдані Незалежності в ніч на 30 листопада, 1 і 11 грудня. Крім того, мітингувальники називали Медведчука «шісткою» Кремля.

Організатором довелося навіть включити гімн України, щоб трохи заспокоїти емоції учасників пікету, після чого мітингувальники почали писати на паркані і воротах гасла і образи на адресу Медведчука, після чого основна частина мітингувальників покинула територію перед будинком.

Безпосередньо біля паркану будинку залишилося близько 40 чоловік, інші учасники Автомайдану попрямували в Конча-Заспу.

Нагадаємо, в акції учасників Автомайдану біля резиденції Віктора Януковича взяли участь лідери опозиційних політичних партій, які звернулися до присутніх із закликом пікетувати будинки Медведчука, Азарова і Рибака.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022