На Євромайдані з ранку займають місця для зустрічі Нового року

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 31.12.2013 в 18:54.
На Євромайдані з ранку займають місця для зустрічі Нового року
На Євромайдані з ранку займають місця для зустрічі Нового року

Лідери української опозиції неодноразово заявляли, щбираються зустріти Новий рік на Майдані Незалежності.

Підготовка до святкування Нового року на столичному Майдані Незалежності в самому розпалі. Активісти займаються прибиранням території біля наметів і перед сценою, про що повідомляє агентство «УНІАН», додаючи, що люди перебувають у піднесеному настрої.

Самі мітингувальники розповіли, що вони планують провести зустріч Нового року весело і дружно, а біля кількох наметів вже поставили ялини і сосни, прикрашені новорічними іграшками. Учасники Єромайдану сподіваються у новорічну ніч на столичний Майдан Незалежності прийде багато людей як киян, так і гостей столиці.

Найзавбачливіші українці вже з самого ранку прийшли на Майдан для того, щоб зайняти собі місце трохи краще і тут зустріти Новий рік. Про це повідомляє «ТСН». Представники служби безпеки Єромайдану стоять біля барикад по периметру Майдану і вітають усіх перехожих з наступаючими святами, бажаючи їм у Новому році здоров’я і щастя.

У новорічну ніч на Майдані Незалежності гратиме джаз.

За повідомленням УНН, на Єромайдані в новорічну ніч буде грати джазова музика. Джазова ведуча Євгенія Стрижевська повідомила, що саме свято має відбутися на сцені Відкритого університету Майдану.

Ведуча підкреслила, що організатори свята пообіцяли музику без політики. За її словами, там, де є місце політиці, немає місця для музики. А у них буде тільки музика. Стрижевська впевнена, що всі, хто захоче прийти в Новорічну ніч на Майдан Незалежності в столиці України, отримають приємні хвилини насолоди в результаті поєднання джазової музики і танців. Вона підкреслила, що організатори просто хочуть робити Нові свята у Новій Країні, додавши, що свята мають бути відкриті, культурні, європейські.

Початок святкового передноворічного концерту заплановано на 22:00 31 грудня.

Нагадаємо, що і лідери опозиції, і самі учасники Єромайдану запросили всіх українців взяти участь в святкуванні «барикадного» Нового року на столичному Майдані Незалежності. Зі сцени Єромайдану в новорічну ніч повинні виступити два десятки українських рок-груп, які раніше приймали активну участь у житті Єромайдану.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022