Юлія Тимошенко привітала українців з Новим роком

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 01.01.2014 в 8:17.
Юлія Тимошенко привітала українців з Новим роком
Юлія Тимошенко

Колишній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала громадян України з Новим роком та Різдвяними святами, а також вона назвала Євромайдан досягненням останнього десятиліття. Так поінформували в прес-службі «Батьківщини».

Юлія Тимошенко від щирого серця вітає народ України з Новим роком та Різдвяними святами. Вона говорить про те, що для кожного ці свята є улюбленими, оскільки в ці дні всі, як у дитинстві, очікують чуда, а також щасливих подій.

Тимошенко сказала про те, що, як правило, в новорічні свята підводять підсумки і результати минулого року, будують плани на майбутнє, а також загадують бажання.

«Якщо про підсумки, то не можна не говорити про невдачі», — зазначила Ю.Тимошенко у своєму привітанні.

Нею було також зазначено, що непідписання Угоди про асоціацію з Європейським союзом вважається провалом року, а також гальмом на шляху приєднання України до європейської сім’ї. Однак вона вірить у те, що дана давня мрія мільйонів українців здійсниться, як і мрії про демократичну владу з людяним обличчям і моральними вчинками.

Крім того, вона ще відзначила і те, що Євромайдан став досягненням 2013 року, який зміг повернути українцям віру у власні сили, зміг об’єднати гідних і патріотичних людей, які готові захистити майбутнє своїх дітей і своєї країни, зміг зробити Україну невпізнанною, а українці стали нацією, якою захоплюються у всьому світі.

Також вона заявила про те, що їй дуже хотілося б відсвяткувати настання Нового року з тими людьми, які стоять на захисті демократії і європейських цінностей на мирних барикадах Євромайдану, де і була народжена нова еліта країни. Юлія Тимошенко сказала про те, що її серце і душа разом з ними. І що вона знає про те, що разом вони ще заспівають Гімн України на переможному Майдані.

Крім цього, Юлія Тимошенко зазначила, що хоче побажати, щоб Новий рік приніс не тільки випробування, але і численні перемоги. Тому прошу всіх вас, мої рідні, починати новий 2014 тільки з вірою, з розумінням того, що він буде переможним!».

Вона підкреслила, що і Україна, і українці заслуговують на кращу долю, і що наступного року нам усім в обов’язковому порядку пощастить. Вона впевнена в тому, що 2014 рік роком початку очищення України від диктатури і свавілля влади, що він буде роком вільних українців.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022