Колишня дружина адвоката Сергія Власенка попросила державної охорони

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 10.01.2014 в 17:21.
Колишня дружина адвоката Сергія Власенка попросила державної охорони
дружина адвоката Сергія Власенка

Колишня дружина адвоката та екс-нардепа Сергія Власенка Наталія Окунська попросила у суду державної охорони на час проведення судових засідань. «Як пояснила Н. Окунська, вона боїться помсти з боку активістів партії «Батьківщина», до якої належить її колишній чоловік», — повідомляє інформаційне агентство УНІАН.

Сьогодні, 10 січня, Наталія Окунська прибула в будівлю Печерського районного суду під охороною бійців міліцейського спецназу «Беркут». За її словами, вона побоюється однопартійців колишнього чоловіка, які зібралося біля будівлі суду, де сьогодні розглядалося клопотання прокуратури про продовження запобіжного заходу стосовно Сергія Власенко. Жінка заявила, що молодчики біля входу в суд вигукували образливі вирази на її адресу і навіть перешкоджали входу в будівлю. У таких умовах Н. Окунська обґрунтовано побоюється за своє здоров’я і життя, тому і просить державу захистити її.

Сергій Власенко заперечив проти клопотання екс-дружини про виділення їй держохорони. За його словами, він нікого запрошував до будівлі суду, а образливі вирази на адресу оточуючих і його особисто дозволяє собі якраз Н. Окунська.

Після недовгої наради судді задовольнили прохання Наталії Окунської: вона буде забезпечена охороною підрозділів Головного управління МВС по місту Києву на весь час проведення судових засідань у справі звинувачення Сергія Власенка у побитті колишньої дружини.

Власенко продовжили запобіжний захід

Сьогодні Печерський суд задовольнив клопотання прокуратури і продовжив запобіжний захід Сергію Власенко — заставу в розмірі 22,9 тисячі гривень і заборону залишати Київ без дозволу слідчого (за винятком виїздів в Харків для виконання функцій захисники екс-прем’єра Юлії Тимошенко). Екс-нардеп також зобов’язаний повідомляти слідчого про зміну місця роботи та проживання, здати слідчому закордонний паспорт, а також утримуватися від особистого спілкування з Наталією Окунською.

Сам С. Власенко вважає, що в якості запобіжного заходу було достатньо грошової застави. Він також нагадав слідчому — судді Олегу Белоцерківцу, що народні депутати (зокрема Арсен Аваков) готові поручитися за нього.

Підозра у застосуванні фізичної сили щодо колишньої дружини Н. Окунської була пред’явлена Сергію Власенко під час виклику на допит до Генеральної прокуратури 11 листопада 2013. Екс-нардепу інкримінується скоєння злочинів за статтями «Умисне легке тілесне ушкодження» і «Побої і мордування».

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022