Луценко після зустрічі з «Беркутом» опинився в реанімації

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 11.01.2014 в 9:16.
Луценко після зустрічі з «Беркутом» опинився в реанімації

Під час мітингу на проспекті Перемоги екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко намагався зайти в автобус з бійцями «Беркута», щоб переписати дані посвідчень. Про це розповіли очевидці подій.

Кажуть, що люди напирали ззаду, бійці оборонялися, почалася бійка і в результаті йому розбили голову. У нього почалася кровотеча, голову перебинтували. Пізніше Луценко відвезли в приватну клініку «Борис», де він зараз і знаходиться.

За словами його прес-секретаря Лариси Сарган, йому роблять томографію.

— Чекаємо результатів томографії та її розшифровки нейрохірургом. Ірина Луценко відразу повідомить деталі. Чекаємо, — написала вона на своїй сторінці в Фейсбук.

Юрій Луценко залишиться в клініці «Борис» як мінімум до ранку, — повідомила пізніше його дружина Ірина Луценко.

— Він розмовляє, втрачав три рази свідомість, потім його обкололи ліками, зараз ситуація стабілізувалося, — сказала вона.

За словами Ірини, у нього закрита черепно-мозкова травма, струс мозку, гематоми, розсічення над скронею приблизно 3 сантиметри.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022