Оприлюднено діагноз побитого «Беркутом» екс-глави МВС України Юрія Луценка

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 11.01.2014 в 18:34.
Оприлюднено діагноз побитого «Беркутом» екс-глави МВС України Юрія Луценка
Діагноз Луценка - струс головного мозку

Як ми повідомляли раніше про те, що колишній глава Міністерства внутрішніх справ України, екс-нардеп Юрій Луценко постраждав в ході нічних зіткнень з бійцями спецпідрозділу «Беркут», що мали місце біля Києво-Святошинського районного суду в Києві. Повідомлялося про те, що Ю. Луценко отримав закриту черепно-мозкову травму і перебуває в реанімації. У другій половині дня діагноз екс-глави МВС оприлюднила в ході брифінгу для преси його дружина — депутат Верховної Ради Ірина Луценко.

Як зазначила І. Луценко, станом на 14 годину сьогоднішнього дня Ю. Луценко перебував у реанімаційному відділенні, разом з тим, як зазначає інформаційний портал «Вести», з метою припинення подальших спекуляцій з приводу здоров’я чоловіка, вона продемонструвала документ, підписаний головним лікарем київської клініки «Борис», в якому чітко вказано діагноз Ю. Луценко.

«Струс мозку, рана правої лобової області, набряк м’яких тканин правої надбровної і лівої лобової ділянок. Стан хворого станом на ранок 11 січня 2014 року — середнього ступеня тяжкості», — зачитала І. Луценко діагноз лікарів. За її словами, екс-міністр «втратив координацію, але може розмовляти, кістки черепа, на щастя, не проламані і не зачеплена мозкова рідина, тобто його стан — стабільний, хоча поки він знаходиться в реанімації». Разом з тим, за словами І. Луценко, поки неясно, скільки її чоловік проведе в клініці, так як все буде залежати від подальшої динаміки зміни стану здоров’я.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022