В Україні триває «марафон» руйнування пам’ятників Леніну

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 11.01.2014 в 18:40.
В Україні триває «марафон» руйнування пам’ятників Леніну

Наше видання раніше неодноразово писало про руйнування пам’ятників Володимиру Леніну в різних містах України. Тон, як і личить столиці, задав Київ, де статуя Леніна була повалена 8 грудня 2013, і ця подія мала широкий резонанс. Згодом пам’ятники «вождю світового пролетаріату» постраждали ще в декількох містах, а сьогоднішній день приніс нову звістку подібного роду.

Як повідомляє українська служба «Радіо Свобода», сьогодні стало відомо про руйнування бюста Леніна в Кривому Розі, неподалік від залізничної станції «Кривий Ріг — Західний». За наявною інформацією, місцеві жителі не можуть сказати, коли саме мав місце факт руйнування, разом з тим, відомо, що у чавунного бюста відбита голова, а постамент залишився на місці.

За словами представника місцевого осередку «Організації українських націоналістів» Ріната Ковбасюка, руйнування бюста Леніну в Кривому Розі є продовженням своєрідного «марафону», який було розпочато з падіння пам’ятника на Бессарабській площі в Києві, разом з тим, він відкинув причетність організації, яку він представляє, до руйнування бюста в Кривому Розі, зазначивши, що це могли зробити «невідомі патріотично налаштовані люди».

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022