CES 2014: Український стартап Concepter представив Lunecase, що працює від випромінювання iPhone

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 11.01.2014 в 20:38.
CES 2014: Український стартап Concepter представив Lunecase, що працює від випромінювання iPhone
Lunecase

Ми дійсно можемо пишатися за співвітчизників, які на CES 2014 представили унікальний чохол для iPhone 5 і 5s, який світиться без електрики.

Українські розробники, які прославилися створенням LED-спалаху для смартфонів iblazr, ще раз здивували громадськість, представивши чохол для флагмана Apple, який світиться від випромінювання смартфона. Аксесуар отримав назву Lunecase.

Lunecase не має ніякого автономного джерела живлення і не підключається до смартфону. Кейс здатний вловлювати електромагнітне випромінювання гаджета під час прийняття або здійснення дзвінка, завдяки чому починає світитися світлодіодне кільце, розташоване навколо логотипу Apple.

Розробники стартапу Concepter впровадили в чохол конденсатор для використання електромагнітної енергії. Пристрій може бути корисний, коли телефон працює в беззвучному режимі. У такі моменти світлодіодне кільце буде своєрідним повідомленням.

В даний момент Lunecase знаходиться на стадії розробки і до моменту свого офіційного випуску може отримати додаткові функції. Засновник Concepter Влад Тисленко повідомив, що компанія планує запустити Lune на Kickstarter в лютому.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022