«ВКонтакте» входить в десятку найбільших соцмереж світу

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 11.01.2014 в 21:06.
«ВКонтакте» входить в десятку найбільших соцмереж світу

Компанія Adobe опублікувала рейтинг найпопулярніших соціальних мереж світу, в топ-10 увійшла «ВКонтакте»

Даний рейтинг очолила американська соціальна мережа Facebook. Кількість її користувачів перевищує 1,4 мільярда користувачів. Сервісу скоро має виповнитися 10 років. Основна частина його користувачів зареєстрована в США (160 млн.).

Примітним для нас з вами фактом є те, що в топ-10 найбільших і популярних соціальних мереж увійшла російська «ВКонтакте». Кількість її користувачів налічує 228 млн. чоловік, що дозволило їй опинитися на восьмому місці в списку.

Більш того, «ВКонтакте» стала єдиним європейським представником в десятці найбільших соцмереж. Російська соцмережа змогла обігнати за популярністю навіть Instagram, Pinterest і Foursquare. На жаль в двадцятку найбільших соціальних мереж потрапила тільки «ВКонтакте» , а ось «Однокласники» виявилися поза списком.

Попереду «ВКонтакте» також виявилися YouTubе, Qzone, Weibo, Twitter, Google+ і LinkedIn. За підрахунками Adobe в соціальних мережах зареєстровано більше 5,7 млрд. акаунтів.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022