«А що, українці, може копитом пора?» — Тягнибок зі сцени Майдану на Народному Віче

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 12.01.2014 в 14:16.
«А що, українці, може копитом пора?» — Тягнибок зі сцени Майдану на Народному Віче
Олег Тягнибок

На Майдані Незалежності в Києві сьогодні, 12 січня, проходить чергове Народне Віче, на яке зібралося кілька десятків тисяч осіб. Опозиція оголосила народу подальший план дій, одним з пунктів якого є — похід великою колоною людей до резиденції Президента України у Межигір’ї.

«Майдан йде до Януковича. Ми хочемо зробити серйозний похід у Межигір’ї… Великою колоною людей. Друге: ми починаємо похід по країні «Україна без кортежів». Ваші кортежі, пан Янукович, і пан Азаров, — дістали. Третє: профспілки, готуємося до Всеукраїнського страйку. І останнє: Майдан — є, і він стоїть і вдень, і вночі «, — виголосила зі сцени Майдану співачка Руслана.

На мітингу виступили опозиційні народні депутати, зокрема, Петро Порошенко, Віталій Кличко, Ірина Луценко, Олег Тягнибок, Арсеній Яценюк. Оголошено про початок акції «Всеукраїнське пікетування регіоналів». Мітингувальники мають намір пікетувати не тільки держустанови влади, а й будинки і офіси всіх членів Партії регіонів і представників влади.

«54-й день ми спростовуємо надії влади, що Майдан розійдеться. Майдан не розходиться… Ми вимагаємо не тільки зміни лідера в країні, але і зміни системи», — заявив Петро Порошенко.

Порошенко нагадав протестантам, що на кінець 2013 найбільш впливовою людиною року, за версією журналів, які становлять щорічні рейтинги впливовості людей, є «людина Майдану», — чим викликав овації мітингуючих.

Найбільш емоційним на мітингу був виступ лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока.

«А що, українці, може копитом пора? Якщо нас не чує влада? Невже для влади, своїми маленькими мізками, важко зрозуміти, що ми хочемо людського життя?.. Якщо влада не чують голосу народу, значить, повинні його відчути», — передає з Майдану слова Тягнибока кореспондент Rivnist.in.u.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022