Сергій Власенко та Наталія Окунська. Сімейна справа чи політично мотивована?

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 12.01.2014 в 16:56.
Сергій Власенко та Наталія Окунська. Сімейна справа чи політично мотивована?
Сергій Власенко та Наталія Окунська

Тисячі жінок у країні страждають від насильства у власних сім’ях, проте до суду доходять одиниці, та й ті можуть бути раптово звинувачені суспільством в діяннях, вкрай далеких від сімейних проблем. Екс-дружина Сергія Власенка Наталія Окунська, яка подала до суду на екс-чоловіка за побої, з легкої руки ЗМІ вже давно перетворилася з жертви на нападаючу.

11 листопада 2013 почався процес проти Власенко по підозрі у неодноразовому застосуванні фізичних насильницьких дій до колишньої дружини Окунської. Екс-нардепу вчора продовжили встановлений режим — заборону на поїздки за кордон і майже по всій Україні, окрім Харкова, де він як адвокат захищає Юлію Тимошенко.

Сам Власенко і його колеги по опозиції вважають, що справа сфабрикована і політично мотивована, а Наталія Окунська, яку опозиціонер нібито не чіпав навіть пальцем, відпрацьовує держзамовлення від можновладців. Окунська же стверджує, що у неї є свідки — дочка, домашня робітниця і навіть сама Юлія Тимошенко, яку вона неодноразово просила про допомогу, в тому числі письмово. У своєму Facebook Наталія почала викладати відскановані копії документів про побої «Для журналістів і для всіх, хто підозрює, що питання побоїв придумане і піднято «вчора», починаю викладати документи, які підтверджують, що побої були неодноразові, починаючи з 2008 року», — пише екс-дружина Власенка. Вона стверджує, що має на руках всі документи, що підтверджують виклик міліції, швидкої, зняття побоїв, лікарні. Окунська пише, що тільки зараз проблема отримала хід, так як за часів правління Юлії Тимошенко довести справу до кінця було неможливо. Сама ж Тимошенко не так давно заявила, що в справі її адвоката Власенка немає жодного слова правди.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022