Windows 9 «Threshold» може вийти вже в квітні 2015

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 12.01.2014 в 20:05.
Windows 9 «Threshold» може вийти вже в квітні 2015
Windows 9

Про вихід нової ОС від Microsoft під назвою «Threshold», яка націлена на виправлення іміджу Windows і поліпшення функцій, повідомив блогер Пол Турротт ( Paul Thurrott ) на Supersite for Windows.

Компанія Microsoft в даний час працює над наступною версією операційної системи Windows, і оголосила попередню дату релізу для широкої публіки в квітні 2015 року. Офіційно ця інформація може бути анонсована на заході для розробників Build 2014, яке пройде 2-4 квітня в США.

Microsoft використовує кодове ім’я «Threshold» для своєї наступної версії Windows, яка повинна відбити частину ринку ПК. Зокрема, Турротт вважає, що Microsoft буде інтегрувати плитковий інтерфейс Metro прямо на робочому столі, а також буде повернуто меню «Пуск», що використовується в Windows 7, а також попередніх версіях Windows.

Цілком імовірно, що Microsoft назве надалі «Threshold» — Windows 9, це ім’я може змінитися протягом наступного року. Починаючи з конференції Build 2014 на початку квітня 2014 року, Microsoft планує випустити «три етапи релізу» для розробників протягом наступних дванадцяти місяців.

Наступна версія операційної системи Windows, як очікується, продовжить розвивати інтерфейс Metro в Windows, і, можливо, забезпечить віконні версії додатків в режимі робочого столу.

Проте, Microsoft працює над оновленнями Windows 8.1, які плануються запустити вже в квітні 2014 року. Докладніше про те, що буде включено в релізі, не повідомляється, але цілком імовірно, що це буде пакет комбінацій service pacк і набір оновлених функцій. Проте, Microsoft буде покладатися на функції оновлення Windows, щоб встановити оновлення Windows 8.1 на комп’ютери, а не поширювати оновлення через Windows Store.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022