У Києві черговий акт вандалізму. Постраждав супермаркет

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 13.01.2014 в 22:15.
У Києві черговий акт вандалізму. Постраждав супермаркет

Активісти громадської ініціативи «Козацькі забави», одягнені в маски, що приховують обличчя і каски, в неділю розмалювали «Епіцентр». Магазин будматеріалів, постраждалий від активістів, належить депутату Партії регіонів Олександру Герезі і Галини, його дружині, секретарю Київради.

Протестуючі обклеїли вітрини магазину наклейками «Обережно, власник — регіонал», зіпсували фарбою об’єктиви камер відеоспостереження на вході в магазин і написами на скляних вітринах закликали покупців бойкотувати цю мережу супермаркетів. Причина бойкоту, за словами активіста організації Євгена Карася — приналежність власників «Епіцентру» до правлячої партії.

«Сьогодні ми ходили вітати Галину Герегу з революцією. Нагадую всім киянам, що сімейство Герег — це тушки, це ті, хто перебіг у Партію регіонів. Купуючи товари в їх економічних фірмах, в «Епіцентрі», ми спонсоруємо все те беззаконня, яке творить ця влада», — заявив Євген Карась.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022