Готується арешт Сергія Власенко

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 16.01.2014 в 21:34.
Готується арешт Сергія Власенко
Сергій Власенко

Вранці в п’ятницю, 16 січня, захисник екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Сергій Власенко може бути заарештований. Ще з вечора 15 січня у дворі будинку, де проживає С.Власенко, стоїть автомобіль для перевезення підозрюваних і обвинувачених (у народі — автозак). Відео про це зняв і виклав на Youtube один з учасників Автомайдану.

Крім того, як повідомляли ЗМІ, 15 січня Генеральна прокуратура України оприлюднила інформацію про ініціювання кримінального провадження стосовно С.Власенко за ч.2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України, що допускає застосування такого запобіжного заходу, як утримання під вартою.

Нагадаємо, що 16 січня Печерський районний суд міста Києва має продовжити засідання у справі С.Власенко, обвинуваченого у побитті колишньої дружини Наталії Окунської.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022