Джерела фінансування Євромайдану вичерпали себе

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 17.01.2014 в 19:40.
Джерела фінансування Євромайдану вичерпали себе

На утримання Євромайдану в день потрібно не менше 300 тис. грн. Про це в інтерв’ю виданню «Україна Молода» розповів комендант Майдану народний депутат України Андрій Парубій.

За словами коменданта, грошей, які останнім часом збирає безпосередньо Майдан, катастрофічно не вистачає.

«Нещодавно зібрали тільки 40 тис. грн. Але для нас важлива не скільки сума зборів, скільки сама прозорість процедури. Так, запечатані ящики з грошима, які збирають на Майдані, кожного вечора в 21:00 відкривають і в присутності громадських діячів і політиків перераховують купюри», — розповів народний депутат.

Комендант Майдану зазначив, що в даний час відсутні кошти для підтримки життєзабезпечення Євромайдану, додаються з партійних кас опозиції.

«Ми встановили своєрідне чергування: тиждень за забезпечення Майдану відповідала «Батьківщина», тиждень — «Свобода», на цьому тижні чергує — УДАР. На час чергування, кожна партія самостійно шукає спонсорів, підприємців, які допомагають Майдану», — сказав Андрій Парубій.

Як підкреслив комендант Майдану, всі ці гроші і матеріальна допомога йдуть не тільки на харчування активістів, але також на оренду сцени та Будинку Профспілок, на ліки, на транспортні витрати.

Також Андрій Парубій поскаржився на те, що якщо на початку, допомогу надсилали з усієї України, і їжу з ресторанів приносили і одяг надсилали, та інші необхідні речі, то зараз розмір цієї допомога відчутно скоротився і надходить вона час від часу.

Натомість, за словами депутата, зараз на Майдані все частіше почали спостерігати бізнесменів, які торгують продуктами харчуванням та сувенірами.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022