Все йде за сценарієм — до громадянської війни, — експерт

Подивитись всі дописи у розділі: Точка зору. Розміщено: 20.01.2014 в 21:08.
Все йде за сценарієм — до громадянської війни, — експерт
Олексій Мухін

Загострення внутрішньополітичної ситуації в Україні дало нове підґрунтя для прогнозів експертів. В інтерв’ю свою оцінку подіям дав генеральний директор Центру політичної інформації Олексій Мухін.

За його словами, в Україні відбувся переломний момент. Тепер, каже експерт, в країні події розвиваються за лівійським сценарієм, тільки в менших масштабах. При цьому, говорить Мухін, всі сторони конфлікту розуміють, що нагнітання протестних настроїв призведе до пролиття крові. А цьому навряд чи зрадіють і на Сході, і на Заході. Експерт допускає, що Янукович вже готовий піти на поступки. В якості переговірника, на думку Мухіна, найбільше підходить Кличко, бо він, напевно, є сполучною ланкою із Заходом, який підтримує Евромайдан.

Після подій цієї ночі на вулиці Грушевського, за прогнозами Мухіна, події будуть загострюватися, а розв’язка можлива тільки у вигляді громадянської війни, хай і невеликих масштабів.

За словами експерта, навіть наростання конфлікту Януковичу не зашкодить, тому що такі події, як на Грушевського, показують не завжди мирний характер Євромайдану.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015