Новим суперником Володимира Кличко стане маловідомий австралієць Алекс Леапаї

Подивитись всі дописи у розділі: Бокс. Розміщено: 21.01.2014 в 13:30.
Новим суперником Володимира Кличко стане маловідомий австралієць Алекс Леапаї
Володимир Кличко

Після торішнього бою з Олександром Повєткіним, менеджмент Володимира Кличка відшукав йому нового суперника. Щасливчиком став 34-річний австралійський важкоатлет Алекс Леапаї.

У даному випадку ми спостерігаємо вже звичне «диво» — маловідомий боксер, який займає в світовому рейтингу тільки тридцяте місце, раптово потрапляє на чемпіонський бій. Втім, команда Кличка привчила нас і не до таких чудес: досить згадати недавній «супербій» Володимира з колишнім онкохворим Франческо П’яніти. Ось в чому в чому, а в такому важливому компоненті, як підбір суперників, менеджменту Кличко не відмовиш — тут їм рівних немає.

У цьому зв’язку виникає інше питання — а хто піде дивитися на заздалегідь передбачуване шоу? Адже результат поєдинку Кличко — Леапаї відомий вже зараз, що і підтверджують букмекери, які приймають ставки 1 до 13 на користь Кличка. Відповідь проста — німці. Бій пройде 26 квітня в Німеччині, де братів Кличко давно вже вважають своїми. Втім, як і вони самі вважають Німеччину мало не своєю другою батьківщиною. Адже не дарма ж Віталій Кличко так шанобливо відгукнувся про солдатів вермахту. Тих самих, які лютували, в тому числі, і на його гарячо улюбленій «незалежній», відправивши на той світ сотні тисяч українців. Але Кличко-старший не знайшов у цьому нічого негожого, звівши все до простого — а в чому винні солдати? Їм наказали, а накази повинні виконуватися.

Однак до боксу це відношення не має. Особиста думка є особиста думка, і хоча, поважати подібні висловлювання складно, проте, залишимо його на совісті боксера-політика — євроінтегратора. Ну а німецьким глядачам, схоже, настільки подобається бути обдуреними, що вони готові дивитися на братів Кличко навіть поза рингом. А вже коли проходить черговий чемпіонський «супербій», німецькі шанувальники братів не роздумуючи розлучаються з вельми великими сумами. Чи варто їх за це звинувачувати? Ні в якому разі. Ходять же люди на рестлінг? Ходять. Розуміють вони, що це шоу? Зрозуміло. Ну і що поганого в тому, щоб помилуватися на непереможного Доктора Сталевого Молота, що розправляються з черговою тремтячою від страху жертвою?

І не треба ставити дурних питань щодо того, чому Кличко вибрав боксера з четвертої десятки світового рейтингу, а не Тайсона Ф’юрі, Деонтея Уайлдера або хоча б іншого австралійця — Лукаса Брауна. Який у світовому рейтингу займає 19 -у позицію, та й у самій Австралії випереджає Леапаї. Чому Кличко не вибрав «поганого хлопця» Дерека Чісору, який плюнув йому в обличчя? Адже як здорово було б влаштувати Чісорі показову порку і на очах у кричащих від захвату бюргерів і фрау вбити в настил рингу цього невихованого афро-британця!

Але Кличко вибрав собі низькорослого, абсолютно невидатного Алекса Леапаї, який за всю свою кар’єру провів тільки три бої за межами Австралії, та до того ж має зовсім рядову статистику: тридцять перемог над такими ж маловідомими боксерами і чотири поразки, причому дві — нокаутом. Гідний такий «претендент» чемпіонського бою? На думку менеджменту Кличко — так. Адже Леапаї буде радий копійкам і напевно не простоїть довше п’яти раундів, в той час як рахунки Кличко поповнять ще кілька мільйонів євро за не дуже складну, загалом, роботу. Вийшов у ринг, пограв м’язами перед захопленою публікою, зробив зловісне обличчя, ще до бою залякавши нещасного Леапаї до смерті, потім пара-трійка джебів і австралієць поспішить до каси за гонораром, а Кличко підтвердить свій статус непереможного суперчемпіона.

Подібна система заробляння грошей настільки налагоджена, що Кличко може залишатися суперчемпіоном хоч до 70 років. Менеджери будуть нишпорити по світовим боксерським задвірках і поставляти йому бійців типу П’янети до нескінченності. До тих пір, поки вони не вважатимуть, що заробили достатньо. Німецька публіка десятиліттями буде валом валити на будь-яке шоу Кличко, так що стабільний заробіток К2 гарантований ще мінімум років десять-п’ятнадцять. Ось тільки до спорту кожен новий бій Кличко має всі менший стосунок…

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015