Чому президент не зустрівся з Віталієм Кличко?

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 21.01.2014 в 18:17.
Чому президент не зустрівся з Віталієм Кличко?
Віталій Кличко

Віталій Кличко, хоч і прибув з візитом сьогодні до Адміністрації президента, але Віктором Януковичем прийнятий не був, — за відомостями прес-служби партії УДАР.

За словами лідера УДАРу, він приїхав до Адміністрації з метою висунути вимогу зупинити поширення насильства і масові сутички і зайнятися врегулюванням політичної кризи в країні. Проте Віктор Янукович був у той момент на нараді і не зміг його прийняти.

Віталій Кличко підкреслив, що події минулої ночі, коли невідомі йшли пліч-о-пліч з правоохоронцями, є дуже показовими. В української влади є свій сценарій подій — вона хоче придушити протести, кинувши на народ бандитів і правоохоронців і спровокувавши хаос і безлад, — зазначає політик. Лідер УДАРу закликав негайно припинити насильство — про це він спілкувався сьогодні з керівництвом спецпідрозділів.

Замість президента, очікуваного Віталієм Кличком, до нього вийшли Андрій Клюєв, Олена Лукаш та Андрій Портнов. За їх словами, Віктор Янукович пообіцяв передзвонити опозиціонеру, як тільки звільниться.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022