Збитки від Євромайдану — 14 млн. гривень. Попов оцінював у багато разів більше

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 21.01.2014 в 18:25.
Збитки від Євромайдану — 14 млн. гривень. Попов оцінював у багато разів більше

Влада Києва частково підрахували збитки від Євромайдану. Так, згідно з даними українських ЗМІ, збиток від постійних мітингів в Маріїнському парку склав близько 300 тисяч гривень. Також, за словами Голубченко, зараз ще достовірно не відомо, у скільки обійдуться для бюджету столиці України всі зіткнення, які сталися на вулиці Грушевського протягом останніх днів.

Виконуючий обов’язки голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко в своєму останньому інтерв’ю розповів, у скільки приблизно були оцінені всі збитки від масових акцій протесту в столиці України, а також від останніх зіткнень мітингувальників із співробітниками правоохоронних органів. За його словами, оцінку всіх збитків провели представники з Шевченківської районної адміністрації, які спеціально для цього вирушили на місце події. Вони склали спеціальний акт. Сам же по собі акт ще ніхто не бачив, але там було підраховано, що Євромайдан обійдеться бюджету Києва в 14 мільйонів гривень, ця сума поки розрахована на поточний момент і не охоплює всіх можливих збитків майбутніх зіткнень.

За його словами, в акті був врахований не тільки збиток, який був нанесений мітингувальниками всьому Майдану Незалежності, а й всі інші пошкоджені приміщення. Також Анатолій Голубенко розповів, що збитки через мітингувальників у Маріїнському парку зараз становлять близько 300 тисяч гривень. Рахунок за даними збитків був представлений безпосередньо організатором даних акцій протестів, але поки що він не був ще оплачений.

Говорячи ж про силові зіткнення між мітингувальниками і співробітниками правоохоронних органів на вулиці Грушевського, Голубченко не зміг назвати точну суму від нанесеного збитку в останні дні. Він зазначив, що зараз туди просто неможливо потрапити, направити співробітників для обчислення можливого рівня збитку. Разом з тим виконуючий обов’язки голови КМДА дав обіцянку, що адміністрація столиці України звернеться до прокуратури для того, щоб встановити всі особи винних в нанесенні матеріального збитку. Для цього буде написано відповідне звернення до прокуратури та всі збитки, які зараз наносяться дорогам і всьому, що там знаходиться, компенсуватимуть ті, хто це зробив.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022