Київські міліціонери затримали 50 активних учасників масових заворушень

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 21.01.2014 в 19:57.
Київські міліціонери затримали 50 активних учасників масових заворушень
Фото з сайту mvs.gov.ua

Співробітники МВС України доставили до відділень 50 активних учасників заворушень, що відбулися в ніч на 20 січня, на вулиці Грушевського, повідомляється на сайті відомства.

З них 26 хуліганів будуть перебувати під вартою до з’ясування обставин, а 22 зловмисникам правоохоронці можуть пред’явити звинувачення в організації і участі в масових заворушеннях.

У МВС повідомили, що на вулиці Грушевського радикально налаштовані молоді люди закидали представників влади палицями, камінням, пляшками із запальною сумішшю. В результаті 163 міліціонера звернулися за медичною допомогою, а 80 співробітників відомства були госпіталізовані.

Напередодні в ніч на вулиці Грушевського між натовпом, який нараховував близько чотирьох тисяч чоловік, і бійцями «Беркута» знову відбулися масштабні сутички. Учасники «Євромайдану» кидали в міліцейські кордони «коктейлі Молотова» і димові шашки, а правоохоронці у відповідь застосовували сльозогінний газ. В даний момент на Грушевського знаходяться декілька тисяч чоловік, яких відокремлюють від правоохоронців барикади.

Зіткнення в центрі Києва спалахнули з новою силою після підписання президентом України Віктором Януковичем законів про посилення відповідальності за масові заворушення і екстремізм. Напередодні опозиціонери повідомили про попередню згоду влади на відмову від публікації нормативних актів, які, як вони стверджують, були прийняті з грубими порушеннями закону. Проте пізніше документи були надруковані, набувши, таким чином, в юридичну силу.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022