Помер один з активістів «Євромайдана»

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 22.01.2014 в 7:41.
Помер один з активістів «Євромайдана»

У лікарні помер 22-річний учасник протестів. Про це повідомляє видання «Сегодня.ua» з посиланням на штаб самооборони Майдану.

Згідно з інформацією видання, напередодні молодий чоловік упав з 13-метрової колонади стадіону «Динамо», звідки мітингувальники закидали правоохоронців пляшками із запальною сумішшю і феєрверками. До того часу, коли силовики взяли колонаду штурмом, більшість протестуючих вже встигли спуститися на землю. Однак двоє затрималися. Один з них впав і, як передбачалося, отримав переломи рук і ноги. З місця інциденту його відвезла швидка допомога. Ім’я загиблого поки невідомо.

Акції протесту спалахнули в Києві з новою силою 19 січня після прийняття ряду законів, що посилюють відповідальність за масові заворушення і екстремізм. Мітингувальники вирушили до урядових будівель з метою вимагати скасування нормативних актів, але були зупинені силовиками.

Найбільш запеклі зіткнення опозиціонерів із загонами міліції відбувалися на вулиці Грушевського біля стадіону «Динамо». У відповідь на камені, палиці і «коктейлі Молотова» правоохоронці застосовували світлошумові гранати, сльозогінний газ, водомети і травматичну зброю. За відомостями МВС України, поранення отримали 160 силовиків. В опозиції заявляють про 1,4 тисячі поранених демонстрантів.

Деякий час тому українські ЗМІ повідомили про те, що перемир’я, яке тривало протягом декількох годин, закінчилося. Зіткнення між правоохоронцями та мітингувальниками поновилися, але поки вони не носять масового характеру.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022