З 1 лютого в Україні діють нові правила оцінки нерухомості

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 31.01.2014 в 21:04.
З 1 лютого в Україні діють нові правила оцінки нерухомості
З 1 лютого в Україні діють нові правила оцінки нерухомості

З 1 лютого поточного року в Україні укласти акт купівлі-продажу нерухомості можна буде тільки у відповідності з новими правилами. Правила набули чинності ще в листопаді минулого року, але протягом трьох місяців був перехідний період, що дозволяв використовувати документи старого зразка. Тепер, відповідно до нових правил, оцінка нерухомості повинна здійснюватися сертифікованими оцінювачами.

Пройшли навчання і отримали сертифікат в даний час в Україні близько 500 фахівців. Раніше на ринку української нерухомості діяли майже 10 тисяч оцінювачів.

Як відзначають експерти, знизилася кількість угод які не дозволить відчути обіцяного ріелторами дефіциту фахівців. Більш помітно це може бути тільки для тих, хто займається продажем квартири самостійно.

Прогнозованого зростання цін на нерухомість через нові правила поки не спостерігається. А ось на терміни оформлення документації відбилися бюрократичні зволікання. На оцінку нерухомості за новими правилами може йти до двох тижнів, бо документи відсилаються на перевірку та затвердження до Фонду державного майна.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022