Місячний посівний календар з вирощування городніх рослин на 2014 рік

Подивитись всі дописи у розділі: Поради городникам і садівникам. Розміщено: 02.02.2014 в 21:48.
Місячний посівний календар з вирощування городніх рослин на 2014 рік

Посівний календар на 2014-ий рік (за фазами Місяця) дуже популярний у садівників — городників, квітникарів. Місяць, як і інші небесні світила, впливає на багато процесів, що відбуваються на нашій планеті. Водна поверхня притягається до нього з великою силою. А оскільки живлення рослин здійснюється через рух соків, то і не можна відкинути можливість впливу цього небесного світили на ріст і розвиток рослин. Будь календар, запропонований засобами масової інформації легко перевірити на правдивість, спираючись на відомості про те, за яким принципом Місяць робить дії на рослини. І маючи вдома звичайний перелістной календар, де вказані фази місяця або просто подивившись рух цього світила в інтернеті, ви завжди зможете переконатися у правдивості інформації або скласти собі свій особистий місячний посівної календар.

За допомогою будь — якого звичайного місячного календаря городники, садівники, квітникарі зможуть визначитися з термінами посіву та висадки овочевих культур на своїй ділянці. Так само необхідно звернути увагу, що реальним терміном посіву необхідно вважати момент, коли ви почнете роботу з насінням. Тобто знезараження та інші передпосівні обробки насіння це вже і є термін посіву, хоча ви ще нічого й не сієте.

Сприятливі дні для посіву городніх культур у 2014 році
Місячний посівний календар з вирощування городніх рослин на 2014 рік

Дати, наведені в Місячному посівному календарі носять лише рекомендаційний характер

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015