Комп’ютери з КМДА вкрали жителі Тернополя

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 18.02.2014 в 12:41.
Комп’ютери з КМДА вкрали жителі Тернополя

Під час погромів з Київської мерії пропали оргтехніка та документи, що зберігалися в електронному вигляді. Вчора, 17 лютого, вони знайшлися в Тернопільській області. Відзначилися співробітники Гусятинського райвідділу міліції на Тернопільщині. Правоохоронцям вдалося затримати мародерів і вилучити викрадені речі та документи. Про це повідомляє прес-служба МВС.

За повідомленням міліції, Гусятинські правоохоронці затримали трьох жителів Тернопільщини. За словами двох з них, вони перевезли техніку з Київської адміністрації на своєму автомобілі. Про це їх, мовляв, попросив друг. Всі троє порушників виявилися учасниками Євромайдана.

У «перевізників» правоохоронці вилучили клавіатуру, на якій стояли інвентарні номери столичної мерії, 5 комп’ютерних моніторів і 4 системних блоки. Оглянувши попередньо вилучену оргтехніку, співробітники виявили на жорстких дисках комп’ютерів документацію управління земельних ресурсів Київської адміністрації.

Вже відомо і коли саме зловмисники викрали техніку і документи з мерії: 16 лютого в міліцію подзвонив один з чиновників і повідомив про зламані замки на вхідних дверях в декількох кабінетах і пропажу оргтехніки.

На місце події прибула оперативна група. Однак її не тільки не пустили в будівлю учасники Євромайдана, а й побили, завдавши правоохоронцям тілесні ушкодження. Двох міліціонерів забрала «швидка» до лікарні.

І за фактом побиття співробітників міліції, і за фактом крадіжки техніки і документів відкриті кримінальні справи. За побиття міліціонерів учасникам Євромайдану загрожує до 14 років позбавлення волі. І навряд чи мародери і ті хто бив правоохоронців потраплять під закон про амністію.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022