Кияни залишають столицю

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 20.02.2014 в 22:06.
Кияни залишають столицю

Кількість українських громадян, які через загострення подій вирішили покинути столицю України, в порівнянні з минулим четвергом збільшилося як мінімум в два рази. Таку інформацію оприлюднило видання «Вести», посилаючись на сервіси, які займаються продажем авіаційних квитків.

Як підтвердили представники компанії «Аіртікет ЮА», число тих, хто бажає поїхати з Києва, істотно зросло. Роботи у туристичних компаній — хоч відбавляй. Як кажуть в компанії, основна частина збільшення продажів відбулася завдяки внутрішнім рейсам.

За даними «Аіртікет ЮА», самими популярними напрямами, які вибирають бажаючі залишити Київ, стали Одеса, Сімферополь та Харків. При цьому у Львів громадяни їхати не хочуть, відзначають тенденцію в компанії.

Тим часом українці стали активніше купувати квитки, щоб виїхати за кордон. В основному наші співвітчизники бажають полетіти в Москву і Лондон. Ці напрямки сьогодні були найпопулярнішими, повідомили в авіакасах компанії «АвіаЮА ».

При цьому працівники компаній стверджують, що сильно зріс інтерес потенційних клієнтів — додзвонитися в компанії стало складно, телефони практично «обриваються».

Відзначимо, що ситуація в Києві залишається вкрай напруженою. Постійно надходить інформація про нових постраждалих і вбитих, а також про напади молодих людей у спортивних костюмах на мирних киян у різних частинах столиці.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022