Київ переходить під контроль Євромайдана

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 22.02.2014 в 11:21.
Київ переходить під контроль Євромайдана

Урядовий квартал повністю перейшов під контроль активістів Євромайдана. Про це повідомляють ЗМІ, з посиланням на записи в соціальних мережах.

Комендант Майдану, народний депутат Андрій Парубій заявив зі сцени Майдану, що протестуючі увійшли до Адміністрації президента і контролюють парламент. Вони взяли під свій контроль Міністерство внутрішніх справ і Кабінет міністрів.

За словами Андрія Парубія, всередині Верховної Ради розташувалося одне з відділень «Правого сектору», там же знаходиться «сьома сотня». Третя і дев’ятнадцята сотні несуть охорону Адміністрації президента. В охороні Міністерства внутрішніх справ задіяна п’ятнадцята сотня Євромайдану. Всі ці сотні, про які говорив Андрнй Парубій, входять в єдину структуру — Самооборону Майдану.

За словами Парубія, активісти приступають до наведення порядку і патрулювання вулиць столиці. Він повідомив, що правоохоронці можуть до них приєднатися. «Представники силових структур можуть разом з нами ходити в патрулях, але вони повинні надіти синьо-жовті стрічки», — сказав комендант Майдану. Парубій зазначив, що стрічок кольорів українського національного прапора в розпорядженні Євромайдану достатньо. Парубій зазначив, що в силових структурах теж багато чесних і відповідальних людей. І разом з ними майданівці будуть наводити в Києві порядок.

Парубій запевнив, що тепер у Києві буде такий порядок, який столиця ще не бачила.

Коментатори відзначають, що президента, оточеного непрофесіоналами, безумовно потрібно усувати від влади. Але тепер необхідно і подумати, як годувати Україну.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022