Приватбанк зупинив обмін доларів. Купити долари відтепер як в Приватбанку так і Приват24 неможливо

Подивитись всі дописи у розділі: Фінанси. Розміщено: 24.02.2014 в 8:26.
Приватбанк зупинив обмін доларів. Купити долари відтепер як в Приватбанку так і Приват24 неможливо
Купити долари як в Приватбанку так і Приват24 неможливо

У Приватбанку проводяться роботи з удосконалення комплексів для проведення безперебійної роботи з максимальними засобами. Як обіцяють в банку, вже з 24 лютого банк відкриє свої двері перед відвідувачами для обслуговування з підвищеними пропускними можливостями.

Прес-секретар банку Олег Серьга не підтвердив поширену в ЗМІ інформацію про те, що Приватбанк тимчасово припинив діяльність з валютообмінних операцій. Представник банку зазначає: «У нас немає окремих обмінних пунктів або агентських пунктів, а операції здійснюють у відділеннях, які у неділю традиційно не працюють. Так що ця неділя для клієнтів не відрізняється від попередньої».

Тим часом Олег Серьга поінформував про те, що в банку проводяться комплексні роботи з модернізації системи для здійснення безперебійної роботи з великими завантаженнями. Співробітник Приватбанку зазначає, що відповідні роботи проводяться у неділю, а це значить, що вже в понеділок банк зможе здійснити потрібні процеси з підвищеними пропускними можливостями.

Напружена робота в Приватбанку — привід для модернізації.

Слід зазначити, що Приватбанк представляє собою один з найбільших банків в Україні. Так, експерти міжнародних компанії, які співпрацюють з банком, відзначають. Що 21 лютого на дану мережу банків спостерігалося пікове навантаження. Фахівці повідомляють, що в цей день банк зазнав рекордне навантаження у всій історії світової практики. Так, за один день в Приватбанку здійснювалося від 22 до 36 тисяч операцій за хвилину.

У зв’язку з цим представники фінансових компаній провели удосконалення процесу для пристосовування банку до подібних навантажень. Подібні заходи були здійснені і для збільшення пропускних можливостей програмних комплексів.

Проте відзначимо, що 21 лютого в системі «Приват24» з’явилося повідомлення про тимчасове припинення валютообмінних процесів: «В даний момент введено тимчасове міжбанківське обмеження. Банком припинені всі валютообмінні операції, як в «Приват24», так і у відділеннях банку, у зв’язку з підвищеним попитом на валюту. Точних термінів, на жаль, немає. Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Ви можете уточнити актуальну інформацію в чаті по мірі надходження інформації до нас. Хочемо нагадати, що обмеження тимчасове, і сподіваємося на Ваше розуміння».

На ранок 22 лютого, обміняти гривні на долари в Приват24 було також неможливо. Операція обміну доларів була забракована з коментарем «Превышен лимит».

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015